Burza Rogi 3:1 LKS IZDEBKI
LKS Haczów 0:0 Dwór Kombornia (B)
LKS "Karpaty" Klimkówka 3:0 Beskid Posada Górna (B)
LKS "Brzozovia" Brzozów 3:0 LKS Lubatówka
Płomień Zmiennica 2:1 Cisy Jabłonica Polska
LKS Wesoła 0:0 Iskra Iskrzynia
Wisłok Krościenko Wyżne 0:3 ULKS Grabówka (s)

Kilka słów trenera po meczu, zapowiedź kolejki.

• autor: Rafał Dobosz, 2018-09-14 09:02

Zapraszam do zapoznania się ze spostrzeżeniami trenera Łukasza Gawła po meczu z Dworem Kombornia.

Trener seniorów Łukasz Gaweł:

"W niedzielę podjęliśmy kolejnego rywala, którym był Dwór Kombornia. Mieliśmy nadzieję tym razem na pełną pulę punktów i początek meczu zapowiadał, że nam się to uda. Jednak dwie niewykorzystane sytuację sam na sam szybko się zemściły. W pole karne wbiegł zawodnik z prawej strony. Nasz obrońca przy próbie interwencji nie trafił w piłkę, w wyniku czego sędzia podyktował rzut karny. Mimo tego, że nasz bramkarz zdołał go obronić, zawodnik drużyny przeciwnej, który był jednak pierwszy przy piłce i dobił ją do pustej bramki.  Przy próbie tej interwencji kontuzji doznał nasz zawodnik. Później mecz niestety toczył się już pod dyktando przeciwnika, który narzucił swoje tempo. Wykorzystywali akcję, które stworzyli. W wyniku czego strzelili nam aż sześć bramek. My niestety odpowiedzieliśmy tylko dwoma trafieniami Pawła Adamskiego."

W meczu kontuzji doznał Mateusz Skrabala. Zarząd życzy szybkiego powrotu do zdrowia.

Przed nami juz piąta kolejka spotkań. Nasi zawodnicy wybierają się do jednego z faworytów rozgrywek czyli ULKS Grabówka. w dotychczasowych spotkaniach "Wilki" odniosły trzy zwycięstwa i zremisowały z innym zespołem z czołówki-Brzozovią. Każdy punt będzie cenną zdobyczą. Trzymamy kciuki.

W innych spotkaniach:

Cisy-Brzozovia. Bardzo ciekawie zapowiadająca sie konfrontacja. Liderem zespołu gospodarzy jest wychowankiem i wieloletnim zawodnikiem Zovii-Grzegorz Wojtowicz. Brzozovia jednak jeszcze w tym seoznie nie przegrała. Cisy mają komplet punktów. Czy tak zostanie po niedzieli? Obstawiamy podział punktów.

Iskra- Lubatówka. Iskra straciła impet z poprzednich lat, w których była czołowym zespołem A1 potem A2. Lubatówka po minimalnej porażce z Grabówką z pewnością przyjedzie po komplet punktów. Obstawiamy 2.

Wesoła-Krościenko Wyżne. Piąta kolejka i drugie spotkanie w Wesołej, W pierwszym meczu na swoim stadionie nasi sąsiedzi pewnie pokonali Klimkówkę. Stawiamy na charakternych gospodarzy i duet Pilecki-Barć. Typ 1

Kombornia-Posada Górna. Spotkanie beniaminków zapowiada się niezwykle interesująco. Oba zespoły są w gazie i...najprawdopodobniej padnie remis. Będzie to spotkane dwóch najlepszych strzelców ligi Świder-Kwolek. Oba zespoły strzelają duzo bramek- średnio 2,5 bramki na mecz, co zapowiada ciekawe widowisko.

Płomień Zmiennica- LKS Haczów. Doświadczeni ligowcy znów naprzeciwko siebie. Płomień nie zwykł przegrywać u siebie. Haczów z wyjazdów nie przywiózł punktu. Typ:1

Klimkówka- Burza Rogi. Bardzo trudny mecz do wytypowania zwycięscy. Statystyki nic nie podpowiadają. Typujemy zwycięstwo gości, a czy słusznie ocenimy w niedzielę.

Oczywiście prosze traktować nasze "typowanie" jako zabawę. Pozdrawiamy wszystkie zespoły i powodzenia życzymy wszystkim.

LKS IZDEBKIDynovia Dynów
LKS IZDEBKI   Dynovia Dynów