Mecz z LKS Hłudno.

• autor: Rafał Dobosz, 2018-05-04 09:52

Zapraszam do lektury wypowiedzi trenera Gawła po meczu z LKS Hłudno.

"W weekend majowy, a dokładnie 3 maja naszej drużynie przyszło się zmierzyć z rywalem zza miedzy. Drużyna z Hłudna przyjechała z chęcią zdobycia 3 punktów. Wiedzieliśmy że mecz nie będzie należał do łatwych. Od pierwszego gwizdka jednak to nasza drużyna przejęła inicjatywę i bardzo mocno napierała przeciwnika, co przyniosło już efekt w 14 minucie. Po pięknej akcji Bartłomiej Gładysz umieścił piłkę obok bramkarza i cieszyliśmy się z pierwszego gola. To jednak dla naszej drużyny nie był koniec zdobywania bramek. Po mocnym wyrzucie z autu przez Rafał Ogrodnika piłka wpadła wprost na głowę Karola Wawczaka który mocnym strzałem nie dał szans golkiperowi z Hłudna. Ale ten wynik nadal nas nie satysfakcjonował naszych zawodników, którzy mocno atakowali bramkę przeciwnika. W efekcie w minucie 37 Rafał Ogrodnik pięknym technicznym strzałem w okienko pokonał bramkarza przeciwnika. Do szans na przerwę schodziliśmy z 3 golami zaliczki. Druga połowa była bardziej wyrównana. Naszych zawodników uspokoił wynik. Chociaż przeciwnicy próbowali atakować i zdobyć bramkę to jednak naszej obrona nie dała się zaskoczyć. Mimo że był to mecz z sąsiadami to był bardzo czysty i na wysokim poziomie piłkarskim. Gratulujemy chłopakom i życzymy kolejnych wygranych."- trener Łukasz Gaweł.