LKS Izdebki - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
Sokół Trześniów 1:1 LKS IZDEBKI
San Nozdrzec 5:0 LKS Wzdów
Victoria Niebocko 3:2 Zryw Dydnia
JKS Jasionów 2:1 Orły Jabłonka
LKS Golcowa 3:1 Górnik Grabownica Starzeńska
Sokół Domaradz 2:2 LKS Hłudno

Buttony

Zegar

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 91, wczoraj: 109
ogółem: 950 473

statystyki szczegółowe

Aktualności

Dramatycznie lecz szczęśliwie w Odrzechowej.

  • autor: Rafał Dobosz, 2017-04-30 18:44

Za nami kolejny weekend wyjazdowy. Nasi zawodnicy tym razem wybrali się do Odrzechowej. W tej miejscowości gościmy pierwszy raz w historii i od początku jesteśmy mile zaskoczeni jakością murawy.

Z pewnością oprócz boisk w Nowosielcach, Pisarowcach i Rzepedzi to najlepsza z muraw. Nasz zespół przez całe spotkanie starał się to wykorzystać długo utrzymując się przy piłce, ale długo nic z tego nie wychodziło.

Na mecz wybieramy się bez trzech podstawowych zawodników: Mateusza Gładysza, Damiana Gładysza i Adama Guzika. Zycie jednak ma to do siebie że próżni nie znosi i zmiennicy zagrali dobre spotkanie, i co najważniejsze przywieźli trzy punkty.

Zaczęło się niespecjalnie bo już w 17-stej minucie po prostych błędach obrońców na prowadzenie wyprowadza gospodarzy Damian Łagosz, bez wątpienia najlepszy zawodnik wśród gospodarzy. Bramka nie wpłynęła na obraz gry. Atakowaliśmy jakoś tak bez przekonania, rzadko oddając strzały z dystansu. Odrzechowa miała trzy prezenty ale do przerwy straciliśmy tylko jedną bramkę 0:2. 

Po przerwie na boisku pojawił się nasz młodziutki napastnik- Bartłomiej Kiełbasa. Kilka ostrych słów w szatni podziałało motywująco i druga połowa przebiegała już pod nasze dyktando.

5 minut po przerwie swoją kolejna bramkę tej wiosnyzdobył nasz kapitan Paweł Adamski. Cytując klasyka "poczuliśmy krew". Na wyrównanie czekaliśmy jednak do 75 minuty. Swoją drugą bramkę seniorską zdobył Bartłomiej Kiełbasa. W 90 minucie ustalił on wynik spotkania na 3:2 dla nas. Cieszy gra w drugiej połowie, cieszy skuteczność. Przed nami kolejna bitwa. Tym razem z Porażem.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [159]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

LKS IZDEBKISan Nozdrzec
LKS IZDEBKI   San Nozdrzec
2017-10-22, 14:30:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
LKS IZDEBKI - San Nozdrzec
LKS Hłudno - Sokół Trześniów
Górnik Grabownica Starzeńska - Sokół Domaradz
Orły Jabłonka - LKS Golcowa
Zryw Dydnia - JKS Jasionów
LKS Wzdów - Victoria Niebocko

Tabela ligowa

Statystyki drużyny