LKS IZDEBKI 2:1 San Nozdrzec
Orły Jabłonka 1:3 LKS Golcowa
Zryw Dydnia 4:10 JKS Jasionów
LKS Wzdów 0:5 Victoria Niebocko

Dramatycznie lecz szczęśliwie w Odrzechowej.

• autor: Rafał Dobosz, 2017-04-30 18:44

Za nami kolejny weekend wyjazdowy. Nasi zawodnicy tym razem wybrali się do Odrzechowej. W tej miejscowości gościmy pierwszy raz w historii i od początku jesteśmy mile zaskoczeni jakością murawy.

Z pewnością oprócz boisk w Nowosielcach, Pisarowcach i Rzepedzi to najlepsza z muraw. Nasz zespół przez całe spotkanie starał się to wykorzystać długo utrzymując się przy piłce, ale długo nic z tego nie wychodziło.

Na mecz wybieramy się bez trzech podstawowych zawodników: Mateusza Gładysza, Damiana Gładysza i Adama Guzika. Zycie jednak ma to do siebie że próżni nie znosi i zmiennicy zagrali dobre spotkanie, i co najważniejsze przywieźli trzy punkty.

Zaczęło się niespecjalnie bo już w 17-stej minucie po prostych błędach obrońców na prowadzenie wyprowadza gospodarzy Damian Łagosz, bez wątpienia najlepszy zawodnik wśród gospodarzy. Bramka nie wpłynęła na obraz gry. Atakowaliśmy jakoś tak bez przekonania, rzadko oddając strzały z dystansu. Odrzechowa miała trzy prezenty ale do przerwy straciliśmy tylko jedną bramkę 0:2.

Po przerwie na boisku pojawił się nasz młodziutki napastnik- Bartłomiej Kiełbasa. Kilka ostrych słów w szatni podziałało motywująco i druga połowa przebiegała już pod nasze dyktando.

5 minut po przerwie swoją kolejna bramkę tej wiosnyzdobył nasz kapitan Paweł Adamski. Cytując klasyka "poczuliśmy krew". Na wyrównanie czekaliśmy jednak do 75 minuty. Swoją drugą bramkę seniorską zdobył Bartłomiej Kiełbasa. W 90 minucie ustalił on wynik spotkania na 3:2 dla nas. Cieszy gra w drugiej połowie, cieszy skuteczność. Przed nami kolejna bitwa. Tym razem z Porażem.

LKS IZDEBKIVictoria Niebocko
LKS IZDEBKI   Victoria Niebocko