LKS IZDEBKI 2:1 San Nozdrzec
Orły Jabłonka 1:3 LKS Golcowa
Zryw Dydnia 4:10 JKS Jasionów
LKS Wzdów 0:5 Victoria Niebocko

IV kolejka za nami. W niedzielę gramy po raz piąty.

• autor: Rafał Dobosz, 2016-09-09 08:32

Czwarta kolejka pokazała iż "wiemy że nic nie wiemy".

Okazuje się iż dyspozycja dnia to słowo klucz w tej lidze. Czaszyn pokonuje Olszanicę 5:1. W pozostałych meczach wyrównanie. Markowce wygrywają w Średniej Wsi. Taka mała niespodzianka.

Brzozovia wygrywa. Bramkę zdobywa w 87 minucie meczu Arek Smoleń. Jedna z lepszych lewych nóżek w lidze.

Wygraną numer cztery zaliczyła Szarotka i jako jedyna potwierdza przedsezonowe prognozy. Trzy wyjazdowe zwycięstwa- robi wrażenie.

Trzy punkty zdobył bardzo groźny Juventus. Wyjazdowe zwycięstwo w Płowcach nie było pewne do końca, ale jeden z faworytów ligi przywiózł trójeczkę, a to jest najważniejsze.

W meczu najważniejszym dla układu górnej części tabeli Drewiarz zremisował z Dwójką z Pisarowiec. Ciekawostką jest fakt iż jedną z bramek dla gospodarzy zdobył nasz były zawodnik 35-cio letni Adam Świder.

W tabeli jest bardzo ciasno. Ostatni zespół traci do miejsca gwarantującego awans ...cztery punkty.

V kolejka

W piątej kolejce znów będzie bardzo ciekawie. Zovia jedzie do lidera z Nowowsielec. Mimo zwycięstwa tydzień temu typujemy piąte zwycięstwo lidera i umocnienie się na czele tabeli.

Olszanica podejmuje Średnią Wieś. Typujemy zwycięstwo gospodarzy mimo ostatniej sporej wpadki w Czaszynie. Średnia Wieś to najlepiej odzwierciedlający sytuację w naszej lidze zespół, w której każdy może wygrać z każdym. Bardzo ciekawie będzie. Bardzo.

Pisarowce podejmują u siebie Czaszyn. Typujemy jedyneczkę. Pisarowce jeżeli poprawią skuteczność wygrają wysoko.

Odrzechowa podejmie Drewiarza. Drewiarz to bardzo solidny zespół i typujemy zwycięstwo gości. Drewiarz zagra drugi raz na wyjeździe. Poprzednio 0:3 w Olszanicy. Tym razem jednak powinno być lepiej.

Nelson podejmuje Płowce i każdy inny wynik niż zwycięstwo gospodarzy będzie niespodzianką. Niespodzianki jednak nie powinno być i zespół Dziekana zwycięży pewnie.

Orkan podejmuje Orion. Typujemy zwycięstwo gości. Jakiś zdrowych przesłanek w jedną lub w drugą stronę nie ma, więc idziemy ..."na czuja".

Liga jeszcze z pewnością nie raz zaskoczy. Kolejne rozstrzygnięcia już niebawem.

LKS IZDEBKIVictoria Niebocko
LKS IZDEBKI   Victoria Niebocko