Zryw DydniaLKS IZDEBKI

og馧em: 968 293

statystyki szczeg馧owe

Aktualno軼i

Gra造 nasze dru篡ny m這dzie穎we....

• autor: Rafa Dobosz, 2016-09-05 11:29

Juniorzy starsi, juniorzy m這dsi, trampkarze oraz m這dzicy. Blisko setka dzieciaków trenuje i rozwija swoj pi趾arsk pasj w naszym Klubie. Ch這pcy to mieszka鎍y Izdebek, Nozdrzca, Wary, Weso貫j, Siedlisk oraz Huty Por瑿y. B璠ziemy si starali raz na jaki czas kilka sów o nich napisa.

Pierwsi, bo ju w pi徠ek swoje spotkanie rozegrali m這dzicy. Nowo stworzona grupa bardzo dobrze poradzi豉 sobie z dru篡n szkó趾i pi趾arskiej ACTIV PRO Rymanów wygrywaj帷 6:1. Nasi najm這dsi wyst徙ili w nast瘼uj帷ym sk豉dzie:

Kacper Szersze, Bartek Czaja- Szersze  Adrian, Paraniak Kacper, D帳rowski Edmund, 奸帷zka Bart這miej, Attou Sami, Barnik Wiktror (C), Barnik Ksawery, D帳rowski Rados豉w, D帳rowski Kacper, Jarema Jakub, Attou Karim, Duda Dawid, Duda Adam, Ku Gabriel, Skórski Bart這miej, Szuba Daniel, Or這wski Kamil

Juniorzy starsi w klasie okr璕owej podejmowali zespó B喚kitnych Jasienica Rosielna. Nasi reprezentanci po s豉bym meczu zremisowali 1:1.

Równie remisem swoje spotkanie zako鎍zyli juniorzy m這dsi. Mecz jednak by bardziej dramatyczny i zako鎍zy si wynikiem 3:3.

Nowo powsta豉 dru篡na trampkarzy zap豉ci豉 frycowe w Jasionce. Mecz zako鎍zy si wynikiem 0:2. Trzymamy kciuki za naszym ch這paków i 篡czymy powodzenia w kolejnych meczach.

Musisz si zalogowa, aby dodawa komentarze.

Najbli窺ze spotkanie

LKS IZDEBKILKS Wzd闚