ULKS Grabówka (s) 3:0 LKS IZDEBKI
Dwór Kombornia (B) 3:4 Beskid Posada Górna (B)
Płomień Zmiennica 2:0 LKS Haczów
Iskra Iskrzynia 3:2 LKS Lubatówka
Cisy Jabłonica Polska 4:0 LKS "Brzozovia" Brzozów
LKS "Karpaty" Klimkówka 2:0 Burza Rogi
LKS Wesoła 2:3 Wisłok Krościenko Wyżne

Gadu gadu po trzeciej i przed czwartą.

• autor: Rafał Dobosz, 2016-09-01 13:53

Trzy kolejki podobnie jak wakacje szybko minęły. Co wydarzyło się w trzeciej kolejce?

Tak jak obstawialiśmy bardzo gorąco było w Porażu. Nie obyło się bez kontrowersji. Była kartki czerwone, przepychanki i ..trener Zovii odepchnięty przez jednego z zawodników Juventusu. Nie było ...bramek.

Pionier rozbił słaby Czaszyn 5:0. Cytując klasyka "a nie mówiłem". Zespół Zenka M. jeszcze nie jednemu krew zepsuje.

Gorąco było w Polańczyku. Duża w tym zasługa gości z Pielni. Remis jednak nie ucieszył żadnej z drużyn.

Płowce wygrały w Odrzechowej. Zespół gości okazał się zabójczo skuteczny choć lepiej z gry mieli gospodarze.

Lider niezbyt wysoko, ale pewnie ograł Orkan z Markowiec. Emocje jednak były do samego końca.

IV kolejka

Drewiarz-Pisarowce II. Bardzo ciekawe spotkanie na górze tabeli. Zespół gospodarzy nie jest nam zbytnio znamy. Gości poznaliśmy tydzień temu i typujemy pewną dwójkę. Szczęście będzie przy rezerwach.

Orion-Szarotka. Lider jedzie na gorący teren do Pielni. Mecz będzie prowadził Wais. Żółto-czerwono będzie. Typ:2

Płowce-Juve. Kolejny energetyczny mecz. Sporo walki i ...znów typujemy  2.

Brzozovia-Nelson. Mimo tego że goście z niejednego pieca chleb jedli typuje pierwsze zwycięstwo gospodarzy. Typ:1

Pionier-Orkan. Gospodarze idą z falą i wysoko zwyciężą.

Czaszyn-Olszanica. Typujemy znów dwójkę. To już czwarta w tej kolejce. Czaszynowi ciężko będzie się pozbierać po laniu od Pioniera. Olszanica przywiezie pierwsze punkty.

Wszystkie wróżenia są tylko moimi odczuciami i przeważnie są pisane tak jak teraz przy kawie. Wróżbiarstwo z fusów się to nazywa. Typy są subiektywne i nie są one opinią Klubu. Pozdrawiam

LKS IZDEBKIIskra Iskrzynia
LKS IZDEBKI   Iskra Iskrzynia
2018-09-23, 15:00:00