LKS IZDEBKI JKS Jasionów
San Nozdrzec Victoria Niebocko

Szczęśliwy wyjazdowy komplecik.

• autor: Rafał Dobosz, 2016-08-30 07:40

Za nami już trzecie spotkanie tego sezonu. Tym razem graliśmy na wyjeździe z jednym z kandydatów do awansu czyli zespołem rezerw LKS Pisarowce.

Piękny stadion, bardzo dobra murawa nic tylko grać. Trzeci mecz i trzeci skład. W związku z tym iż juniorzy starsi rozpoczęli swoje zmagania w klasie okręgowej ciężar zdobywania punktów. Czwórka z naszej młodzieży wspomogła jednak  starszych kolegów.

Na bramce bardzo dobre zawody rozegrał Darek Kurdziel. Linię obrony dowodził Bogdan Szerszeń wspomagany przez doświadczonego Marka Książka oraz juniora i młodzieżowca czyli Karola Turonia i Krystiana Kuliga. Pomoc to dwóch szybkich skrzydłowych - Gabriel Gotfryd (dobry występ i asysta) oraz grający z meczu na mecz lepiej Andrzej Gładysz. Środek opanowali doświadczeni Michał Bąk, Damian Gładysz i nasz kapitan Paweł Adamski (asysta) W ataku postrach całej ligi czyli zdobywający 7 i 8 -sną bramkę Robert Potoczny.

Mecz przebiegał w średnim tempie i groźniejszym zespołem z pewnością byli gospodarze, którzy zmarnowali cztery setki do przerwy i pewnie ze cztery w drugiej połowie. My mieliśmy mniej dogodnych sytuacji ale z zimną krwią wykorzystał je niezawodny Robert Potoczny.

Zwycięstwo dedykujemy Dawidowi Filowi, który jest już po operacji i z wolna dochodzi do siebie.

LKS IZDEBKIJKS Jasionów
LKS IZDEBKI   JKS Jasionów