Drewiarz RzepedźLKS IZDEBKI

LKS Czaszyn Płowce Stróże Małe

Porozmawiajmy o futbolu.

• autor: Rafał Dobosz, 2016-08-24 08:32

Za nami druga kolejka. Momenty były. Niespodzianki również. Karuzela zaczyna się kręcić coraz szybciej.

Typowanie wyników to jak wróżeni z fusów. Odrzechowa przegrywa u siebie z Orionem, jedzie do Brzozowa i wygrywa. Orion wygrywa w pierwszej kolejce na wyjeździe, w drugiej przegrywa z Juventusem. Liga zaskoczy z pewnością jeszcze nie raz, nie dwa.

Jak już pisaliśmy faworytów do awansu jest czterech. Szarotka, Pisarowce II i Drewiarz nie zawodzą. Czwarty faworyt ligi- Brzozowia przegrała dwa mecze i jedzie do Poraża, gdzie o punkty jest bardzo ciężko.

Podsumowując. Sensacja w Brzozowie. Niespodzianka w Pielni. Pozostałe mecze odbyły się zgodnie z przewidywaniami.

Kolejka 3:

Juventus- Brzozovia. Poraż to nie jest ciężki teren. To najbardziej gorący teren w lidze. Obstawiamy sporo emocji, kartek i kontrowersji. Typ:1

Czaszyn-Pionier. Pionier ma za sobą dwa mecze z faworytami ligi. Typujemy jednak dwójkę. Tak na "czuja".

Odrzechowa -Płowce. Twarde spotkanie i każdy z wyników jest możliwy. Typujemy jednak zwycięstwo gospodarzy którzy uskrzydleni wyjazdowym zwycięstwem powinni dopisać kolejne 3 pkt.

Szarotka- Orkan. Kolejne punkty Szarotki.

Nelson-Orion. Typujemy kolejny gorący mecz. Goście zrobią wszystko aby wywieść jakąś zdobycz z nad zalewu. Typujemy jednak jedyneczkę i ...sporo emocji.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.