LKS IZDEBKI JKS Jasionów
Zryw Dydnia Sokół Domaradz
LKS Wzdów LKS Golcowa
San Nozdrzec Victoria Niebocko

Cafe Futbol- kilka uwag po I kolejce.

• autor: Rafał Dobosz, 2016-08-17 17:40

Prawie bez niespodzianek. Z naciskiem na prawie.

Główny kandydat do awansu, wzmocniona kilkoma zawodnikami Brzozovia Brzozów przegrywa w Pisarowcach 1:3. Nasze ulubione wróble doniosły że rezerwy czwartoligowca wzmocnione kilkoma zawodnikami z pierwszego zespoły nie miały łatwo. Nad wszystkim jednak czuwał ten o którym nie piszemy. Pierwsze koty za płoty.

Najpoważniejszym kandydatem do awansu jest jednak zespół Szarotki Nowosielce. Pewnie wygrał w Polańczyku. Nelson ostatni mecz przegrał we wrześniu ubiegłego roku. Zaciąg z Nowotańca (w tym jeden zawodnik zagraniczny) robi wrażenie. To już trzeci kandydat do awansu (obok Zovii i rezerw Pisarowiec).

Drewiarz ograł Średnią Wieś 3:0. Wynik jest trochę mylący gdyż mecz wyrównany. Zespół z Rzepedzi jest dobrze przygotowany do sezonu i w końcówce rozstrzygnął spotkanie na swoją korzyść.

Olszanica wygrała z Płowcami i została liderem. O sile Olszanicy i ewentualnej słabości Płowiec będziemy rozmawiać za kilka tygodni. Płowce 4 żółte plus czerwona.

Juventus niespodziewanie przegrał u siebie z Markowcami. Orkan podobnie jak Odrzechowa nie należy do wygodnych rywali. Zespoły te grają specyficznie ale o tym przekonamy się w spotkaniu z naszych zespołem. Juve nie będzie chyba aż tak mocny jak w ostatnich sezonach. Z Odrzechowom wygrał Orion. Zwycięstwo 1:0 na wyjeździe smakuje najlepiej.

Przed nami druga kolejka. Nasze typy:

Orion-Juventus. Typ to minimalne zwycięstwo gospodarzy i 6pkt po dwóch kolejkach.

Brzozovia- Odrzechowa Wysokie zwycięstwo gospodarzy.

Pionier-Szarotka. Typujemy kolejne zwycięstwo wyjazdowe zespołu z Nowosielec.

Płowce- Pisarowce II. Stawiamy na zwycięstwo gości.

Drewiarz-Czaszyn. Kolejny komplet punktów gospodarzy. Kilkoma bramkami.

Markowce- Nelson. Obstawiamy znów zwycięstwo gości. Trochę to taki strzał w ciemno, a czy celny przekonamy się w niedzielę.

LKS IZDEBKIJKS Jasionów
LKS IZDEBKI   JKS Jasionów