LKS IZDEBKI JKS Jasionów
San Nozdrzec Victoria Niebocko

Nowy sezon tuż tuż...

• autor: Rafał Dobosz, 2016-08-01 08:01

Przed nami kolejny sezon. Tym razem będzie on ... No właśnie. Trudno napisać jaki będzie.

Po wielu latach spadliśmy do klasy B. Co za tym idzie czeka nas nowa rzeczywistość. Jaka? Czas pokaże.

W klubie wielu wielu zmian po ubiegłym sezonie nie ma. Skład osobowy nie uległ zmianie. Jedyną nową twarzą jest nasz wychowanek Łukasz Wydrzyński.

Na stadionie został poprawiony drenaż, wyrównane ubytki oraz dosiana trawa. Zakupiliśmy zraszacze, pompę oraz węże. Przymierzamy się do położenia kostki brukowej pomiędzy trybuną a budynkiem klubowym.

OZPN Krosno przydzielił nas do klasy B1 czyli popularnie zwanej bieszczadzkiej. W tym roku przyjdzie nam się zmierzyć z kilkoma dobrymi znajomymi, a mianowicie Juventusem Poraż, Nelsonem Polańczyk, Pionierem Średnia Wieś, Szarotka Nowosielce i Brzozovią Brzozów. Pozostałe zespoły są raczej anonimowe i będziemy się ich uczyć sukcesywnie. Z jakim skutkiem? O tym niebawem.

W czerwcu tego roku nasza młodzież wygrała Finał Wojewódzki turnieju "Piłkarska Kadra Czeka" i niebawem uda się na Finał Ogólnopolski do Słubic nad Odrą. Wyjazd ten to spory wydatek dla naszego klubu i oczywiście zachęcamy do pomocy w sfinansowaniu tego wyjazdu.

Pierwszy mecz sezonu zagramy z beniaminkiem klasy B1- LKS Czaszyn (koło Zagórza). Początek spotkania 14 sierpnia 13.00 stadion w Czaszynie.

LKS IZDEBKIJKS Jasionów
LKS IZDEBKI   JKS Jasionów