Bieszczady Jankowce 4:2 Iskra Przysietnica
LKS Płowce/Stróże Małe 2:2 Sanovia Lesko

Logowanie

Aktualności

Porażka w pierwszej kolejce.

• autor: Rafał Dobosz, 2015-08-02 18:15

Pechowo rozpoczęliśmy nowy sezon 2015/16. Na inaugurację przegrywamy w Brzozowie 0:1.

Spory niedosyt pozostał po pierwszym meczu tego sezonu. Mimo dużych braków kadrowych mogliśmy i powinniśmy przywieść jakąś zdobycz z trudnego terenu.

Nietypowy termin spotkania spowodował iż nie mogliśmy skorzystać z kilku podstawowych zawodników. Zabrakło Rafała Ogrodnika, Michała Turonia, Michała Potocznego, Damiana Gładysza, Damiana Kuliga, Patryka Wymysło, Mateusza Skrabali, Rafała Jamrozika, Andrzeja Guzika.

Mecz rozpoczyna się od ataków gospodarzy, którzy zasypują bramkę Ryśka strzałami z dystansu. Większość z nich ląduje jednak kilkanaście metrów za bramką. Niestety szczęście tego dnia sprzyja gospodarzom. Jedne z niegroźnych strzałów odbija się rykoszetem od naszego obrońcy i szczęśliwie wpada za kołnierz bezradnego bramkarza. Brzozovia odejmuje prowadzenie. Kilka minut wcześniej to jednak nasz zespół mógł prowadzić. Rzut wolny świetnie rozwiązał Karol Szpiech. Jednak jego uderzenie wylądowało na poprzeczce bramki gospodarzy. Niewiele też brakowało aby Paweł Adamski dobił uderzenie kolegi.

Po przerwie Zovia cofnęła się i sporadycznie kontratakowała. Drugą połowę zagraliśmy już znacznie lepiej i pod koniec meczu bramkarz gospodarzy fauluje Wojtka Barnika w polu karnym. Bardzo dobrze prowadzący zawody Pan Wojciech Geldner wskazuje na rzut karny. Do piłki podchodzi etatowy wykonawca jedenastek Piotrek Jamrozik. Niestety piłka po odbiciu się od słupka i przejściu wzdłuż linii bramkowej wychodzi w pole.

Wynik nie uległ zmianie. Piłka nożna to nie łyżwiarstwo figurowe. Wrażenie artystyczne się nie liczy. Liczy się to co w sieci. Remis wydaje się być sprawiedliwym wynikiem, ale szczęście tego dnia było przy gospodarzach. Liczymy na to iż w kolejną niedzielę się odwróci.

Zapraszamy na 9 sierpnia na godzinę 15.00 na mecz z beniaminkiem naszej ligi LKS Pakoszówka. Do zobaczenia na stadionie w Izdebkach.