Brzozovia-Gawoinstal na inaugurację sezonu.

• autor: Rafał Dobosz, 2015-08-02 11:00

Zwykle w tym miejscu pojawiało się stwierdzenie iż zaczynamy długo oczekiwany kolejny sezon. Tym razem jednak zmagania rozpoczniemy bardzo szybko i na tęsknotę nie było zbytnio czasu. Na pierwszy ogień wyjazd do ...Brzozowa.

Ostatnie spotkanie między naszym Gawoinstalem a Brzozovią zakończyło się zwycięstwem Zovi 6:3. Mimo słabego wyniku pamiętamy jeszcze komentarze kibiców miejscowych dotyczące gry ich ulubieńców.

Nowy sezon to zawsze nowe nadzieje i zupełnie nowe rozdanie. W krótkim okresie przygotowawczym zawodnicy z Brzozowa rozegrała dwa sparingi. W pierwszym wysoko przegrali z ULKS-em Grabówka 0:8 w drugim zwyciężyli zespół z Trześniowa 6:0. Którą Brzozovię zobaczymy na inaugurację? O tym w niedzielny wieczór.

W pozostałych meczach emocji z pewnością nie zabraknie. Według nas najciekawiej będzie w Bezmiechowej gdzie rewelacja poprzednich rozgrywek podejmie spadkowicza z okręgówki czyli ekipę Bukowska. Wynik jest z pewnością sprawą otwartą ale stawiamy na rozpędzonych gospodarzy.

Ciekawie powinno być również w innych spotkaniach. Wytypowanie jednak jakiegokolwiek zwycięscy z wszystkich ośmiu par jest niezwykle trudne. Wyniki mogą wahać się w obie strony i o nich w niedzielny wieczór.