Bieszczady Jankowce 4:2 Iskra Przysietnica
LKS Płowce/Stróże Małe 2:2 Sanovia Lesko

Logowanie

Aktualności

Horror bez happy endu.

• autor: Rafał Dobosz, 2014-04-21 08:53

Kolejne dramatyczne spotkanie obejrzeli nieliczni kibice w Wielką Sobotę. Tym razem nasi zawodnicy podejmowali "rycerzy wiosny" czyli zespół Oriona Pielnia.

Już przed meczem wiadomo było że mecz będzie należał do trudnych. Pielnia tej wiosny  pozytywnie zaskakuje. Urwała punkty Brzozovii, wygrała z Błękitnymi. W Izdebkach pokazała się z dobrej strony i wywiozła 3 punkty.

Jak bumerang wracają kłopoty z ustawieniem linii obrony. Tym razem zabrakło 5 obrońców a kolejny z naszych defensorów ( Robert Guzik) opuścił boisko w 40 minucie z kontuzją. Jakby tego było mało za kartki pauzował nasz najlepszy strzelec Paweł Adamski.

Mecz rozpoczynamy w następującym ustawieniu: P. Jamrozik- Barnik, Łuc, R. Guzik, Książek- D.Gładysz, Ogrodnik (C), Ad. Guzik, A. Gładysz- Wolanin, M. Potoczny. Na zmiany wchodzili Andrzej Guzik, Michał Turoń i Michał Szpiech.

Spotkanie rozpoczęli w bardzo dobrym tempie goście i stworzyli sobie trzy stuprocentowe okazje w pierwszej połowie. Kolejny raz z bardzo dobrej strony pokazał się Piotrek Jamrozik i do przerwy utrzymywał się wynik bezbramkowy.

Na drugą połowę wychodzimy mocno zmotywowani i na efekty nie trzeba długo czekać. Po kilku minutach swoją kolejną bramkę zdobywa wszędobylski Michał Potoczny dobijając z bliska piłkę po błędzie bramkarza gości. Kilka minut później Damian Gładysz podwyższa na 2:0.

Mecz nabiera rumieńców. Orion nie mając nic do stracenia śmielej rusza do ataku i 63 minucie zdobywa kontaktową bramkę. Po kilku minutach mamy już remis.

Oba zespoły stawiają wszystko na jedną kartę i walczą o pełną pulę. Kolejną bramkę zdobywa nasz junior Patryk Wolanin, który przytomnie znalazł się w polu karnym gości. Atak za atak, okazja za okazję. Pięć minut przed końcem Orion wyrównuje. 3:3. Kolejną szansę stwarzają jednak nasi zawodnicy. Niestety strzał w słupek Damiana Gładysza i piłka wychodzi w pole.

W doliczonym czasie gry sędzia główny Pan Żyłka dyktuje karnego na zespołu z Pielni. Pewne wykonana jedenastka zapewnia komplet punktów gościom. Gloria Victis.

Ze swojej strony chciałbym podziękować chłopakom za serce włożone w mecz i walkę o każdy metr boiska. Oczywiście trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia Roberta.

W kolejną niedzielę wyjeżdżamy do Haczowa...lekko nie będzie.