LKS Izdebki - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb

Ostatnie spotkanie

LKS IZDEBKILKS Pisarowce II
LKS IZDEBKI 1:2 LKS Pisarowce II
2017-04-23, 15:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 16
LKS IZDEBKI 1:2 LKS Pisarowce II
Pionier Średnia Wieś 3:0 LKS Czaszyn
Drewiarz Rzepedź 5:4 LKS Olszanica
Płowce Stróże Małe 4:1 LKS Odrzechowa
LKS "Brzozovia" Brzozów 2:2 Juventus Poraż
LKS "Orion" Pielnia 2:2 LKS "Nelson" Polańczyk
Orkan Markowce 3:3 Szarotka Nowosielce

Buttony

Zegar

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 77, wczoraj: 94
ogółem: 929 648

statystyki szczegółowe

Terminarz 2016-17

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2016-08-14 LKS Czaszyn 4:4 LKS IZDEBKI relacja ›
2016-08-14 Drewiarz Rzepedź 3:0 Pionier Średnia Wieś zobacz ›
2016-08-14 LKS Olszanica 4:1 Płowce Stróże Małe zobacz ›
2016-08-14 LKS Pisarowce II 3:1 LKS "Brzozovia" Brzozów zobacz ›
2016-08-14 LKS Odrzechowa 0:1 LKS "Orion" Pielnia zobacz ›
2016-08-14 Juventus Poraż 0:2 Orkan Markowce zobacz ›
2016-08-14 LKS "Nelson" Polańczyk 1:4 Szarotka Nowosielce zobacz ›
2016-08-21 LKS IZDEBKI 3:2 LKS Olszanica relacja ›
2016-08-21 LKS "Orion" Pielnia 1:2 Juventus Poraż zobacz ›
2016-08-21 LKS "Brzozovia" Brzozów 3:4 LKS Odrzechowa zobacz ›
2016-08-21 Pionier Średnia Wieś 1:3 Szarotka Nowosielce zobacz ›
2016-08-21 Orkan Markowce 1:2 LKS "Nelson" Polańczyk zobacz ›
2016-08-21 Drewiarz Rzepedź 4:2 LKS Czaszyn zobacz ›
2016-08-21 Płowce Stróże Małe 1:2 LKS Pisarowce II zobacz ›
2016-08-28 LKS Pisarowce II 1:2 LKS IZDEBKI relacja ›
2016-08-28 LKS Czaszyn 0:5 Pionier Średnia Wieś zobacz ›
2016-08-28 LKS Olszanica 3:0 Drewiarz Rzepedź zobacz ›
2016-08-28 LKS Odrzechowa 1:3 Płowce Stróże Małe zobacz ›
2016-08-28 Juventus Poraż 0:0 LKS "Brzozovia" Brzozów zobacz ›
2016-08-28 LKS "Nelson" Polańczyk 2:2 LKS "Orion" Pielnia zobacz ›
2016-08-28 Szarotka Nowosielce 1:0 Orkan Markowce zobacz ›
2016-09-04 LKS IZDEBKI 1:2 LKS Odrzechowa relacja ›
2016-09-04 LKS "Orion" Pielnia 0:1 Szarotka Nowosielce zobacz ›
2016-09-04 Pionier Średnia Wieś 1:3 Orkan Markowce zobacz ›
2016-09-04 LKS "Brzozovia" Brzozów 1:0 LKS "Nelson" Polańczyk zobacz ›
2016-09-04 Płowce Stróże Małe 2:3 Juventus Poraż zobacz ›
2016-09-04 Drewiarz Rzepedź 3:3 LKS Pisarowce II zobacz ›
2016-09-04 LKS Czaszyn 5:1 LKS Olszanica zobacz ›
2016-09-11 Juventus Poraż 5:1 LKS IZDEBKI relacja ›
2016-09-11 Szarotka Nowosielce 4:1 LKS "Brzozovia" Brzozów zobacz ›
2016-09-11 LKS Olszanica 1:2 Pionier Średnia Wieś zobacz ›
2016-09-11 LKS Pisarowce II 5:3 LKS Czaszyn zobacz ›
2016-09-11 LKS Odrzechowa 2:2 Drewiarz Rzepedź zobacz ›
2016-09-11 LKS "Nelson" Polańczyk 4:2 Płowce Stróże Małe zobacz ›
2016-09-11 Orkan Markowce 4:3 LKS "Orion" Pielnia zobacz ›
2016-09-18 LKS IZDEBKI 5:1 LKS "Nelson" Polańczyk relacja ›
2016-09-18 Drewiarz Rzepedź 2:2 Juventus Poraż zobacz ›
2016-09-18 Pionier Średnia Wieś 2:0 LKS "Orion" Pielnia zobacz ›
2016-09-18 LKS "Brzozovia" Brzozów 4:3 Orkan Markowce zobacz ›
2016-09-18 Płowce Stróże Małe 1:3 Szarotka Nowosielce zobacz ›
2016-09-18 LKS Czaszyn 1:0 LKS Odrzechowa zobacz ›
2016-09-18 LKS Olszanica 2:1 LKS Pisarowce II zobacz ›
2016-09-25 Szarotka Nowosielce 2:0 LKS IZDEBKI relacja ›
2016-09-25 LKS Pisarowce II 2:1 Pionier Średnia Wieś zobacz ›
2016-09-25 LKS Odrzechowa 6:0 LKS Olszanica zobacz ›
2016-09-25 Juventus Poraż 3:0 LKS Czaszyn zobacz ›
2016-09-25 LKS "Nelson" Polańczyk 3:4 Drewiarz Rzepedź zobacz ›
2016-09-25 Orkan Markowce 2:1 Płowce Stróże Małe zobacz ›
2016-09-25 LKS "Orion" Pielnia 0:2 LKS "Brzozovia" Brzozów zobacz ›
2016-10-02 LKS IZDEBKI 1:1 Orkan Markowce relacja ›
2016-10-02 Pionier Średnia Wieś 1:1 LKS "Brzozovia" Brzozów zobacz ›
2016-10-02 Płowce Stróże Małe 0:0 LKS "Orion" Pielnia zobacz ›
2016-10-02 Drewiarz Rzepedź 0:5 Szarotka Nowosielce zobacz ›
2016-10-02 LKS Czaszyn 1:1 LKS "Nelson" Polańczyk zobacz ›
2016-10-02 LKS Olszanica 0:1 Juventus Poraż zobacz ›
2016-10-02 LKS Pisarowce II 2:3 LKS Odrzechowa zobacz ›
2016-10-09 LKS "Orion" Pielnia 2:2 LKS IZDEBKI relacja ›
2016-10-09 LKS Odrzechowa 4:1 Pionier Średnia Wieś zobacz ›
2016-10-09 Juventus Poraż 3:2 LKS Pisarowce II zobacz ›
2016-10-09 LKS "Nelson" Polańczyk 3:3 LKS Olszanica zobacz ›
2016-10-09 Szarotka Nowosielce 1:0 LKS Czaszyn zobacz ›
2016-10-09 Orkan Markowce 1:2 Drewiarz Rzepedź zobacz ›
2016-10-09 LKS "Brzozovia" Brzozów 5:1 Płowce Stróże Małe zobacz ›
10  2016-10-16 LKS IZDEBKI 0:0 LKS "Brzozovia" Brzozów relacja ›
10  2016-10-16 Pionier Średnia Wieś 0:3 Płowce Stróże Małe zobacz ›
10  2016-10-16 Drewiarz Rzepedź 2:3 LKS "Orion" Pielnia zobacz ›
10  2016-10-16 LKS Czaszyn 1:4 Orkan Markowce zobacz ›
10  2016-10-16 LKS Olszanica 0:2 Szarotka Nowosielce zobacz ›
10  2016-10-16 LKS Pisarowce II 1:1 LKS "Nelson" Polańczyk zobacz ›
10  2016-10-16 LKS Odrzechowa 1:1 Juventus Poraż zobacz ›
11  2016-10-23 Płowce Stróże Małe 2:1 LKS IZDEBKI relacja ›
11  2016-10-23 Juventus Poraż 3:1 Pionier Średnia Wieś zobacz ›
11  2016-10-23 LKS "Nelson" Polańczyk 6:1 LKS Odrzechowa zobacz ›
11  2016-10-23 Szarotka Nowosielce 1:0 LKS Pisarowce II zobacz ›
11  2016-10-23 Orkan Markowce 4:3 LKS Olszanica zobacz ›
11  2016-10-23 LKS "Orion" Pielnia 4:3 LKS Czaszyn zobacz ›
11  2016-10-23 LKS "Brzozovia" Brzozów 1:3 Drewiarz Rzepedź zobacz ›
12  2016-10-30 Pionier Średnia Wieś 3:4 LKS IZDEBKI relacja ›
12  2016-10-30 Drewiarz Rzepedź 1:4 Płowce Stróże Małe zobacz ›
12  2016-10-30 LKS Czaszyn 1:2 LKS "Brzozovia" Brzozów zobacz ›
12  2016-10-30 LKS Olszanica 0:1 LKS "Orion" Pielnia zobacz ›
12  2016-10-30 LKS Pisarowce II 9:2 Orkan Markowce zobacz ›
12  2016-10-30 LKS Odrzechowa 0:2 Szarotka Nowosielce zobacz ›
12  2016-10-30 Juventus Poraż 2:3 LKS "Nelson" Polańczyk zobacz ›
13  2016-11-06 LKS "Nelson" Polańczyk 5:1 Pionier Średnia Wieś zobacz ›
13  2016-11-06 Szarotka Nowosielce 4:2 Juventus Poraż zobacz ›
13  2016-11-06 Orkan Markowce 1:1 LKS Odrzechowa zobacz ›
13  2016-11-06 LKS "Orion" Pielnia 2:1 LKS Pisarowce II zobacz ›
13  2016-11-06 LKS "Brzozovia" Brzozów 2:0 LKS Olszanica zobacz ›
13  2016-11-06 Płowce Stróże Małe 1:2 LKS Czaszyn zobacz ›
13  2017-03-26 LKS IZDEBKI 3:0 Drewiarz Rzepedź relacja ›
14  2017-04-02 LKS IZDEBKI 1:1 LKS Czaszyn relacja ›
14  2017-04-02 Orkan Markowce 5:1 Juventus Poraż zobacz ›
14  2017-04-02 LKS "Brzozovia" Brzozów 3:0 LKS Pisarowce II zobacz ›
14  2017-04-02 Pionier Średnia Wieś 3:2 Drewiarz Rzepedź zobacz ›
14  2017-04-02 Płowce Stróże Małe 3:0 LKS Olszanica zobacz ›
14  2017-04-02 LKS "Orion" Pielnia 2:1 LKS Odrzechowa zobacz ›
14  2017-04-02 Szarotka Nowosielce 5:0 LKS "Nelson" Polańczyk zobacz ›
15  2017-04-09 LKS Olszanica 0:4 LKS IZDEBKI relacja ›
15  2017-04-09 Szarotka Nowosielce 1:0 Pionier Średnia Wieś zobacz ›
15  2017-04-09 LKS "Nelson" Polańczyk 2:1 Orkan Markowce zobacz ›
15  2017-04-09 Juventus Poraż 2:2 LKS "Orion" Pielnia zobacz ›
15  2017-04-09 LKS Odrzechowa 2:4 LKS "Brzozovia" Brzozów zobacz ›
15  2017-04-09 LKS Pisarowce II 5:1 Płowce Stróże Małe zobacz ›
15  2017-04-09 LKS Czaszyn 1:3 Drewiarz Rzepedź zobacz ›
16  2017-04-23 LKS IZDEBKI 1:2 LKS Pisarowce II relacja ›
16  2017-04-23 Pionier Średnia Wieś 3:0 LKS Czaszyn zobacz ›
16  2017-04-23 Drewiarz Rzepedź 5:4 LKS Olszanica zobacz ›
16  2017-04-23 Płowce Stróże Małe 4:1 LKS Odrzechowa zobacz ›
16  2017-04-23 LKS "Brzozovia" Brzozów 2:2 Juventus Poraż zobacz ›
16  2017-04-23 LKS "Orion" Pielnia 2:2 LKS "Nelson" Polańczyk zobacz ›
16  2017-04-23 Orkan Markowce 3:3 Szarotka Nowosielce zobacz ›
17  2017-04-30 LKS Odrzechowa LKS IZDEBKI 12:00
17  2017-04-30 Orkan Markowce Pionier Średnia Wieś 17:00
17  2017-04-30 Szarotka Nowosielce LKS "Orion" Pielnia 17:00
17  2017-04-30 LKS "Nelson" Polańczyk LKS "Brzozovia" Brzozów 17:00
17  2017-04-30 Juventus Poraż Płowce Stróże Małe 17:00
17  2017-04-30 LKS Pisarowce II Drewiarz Rzepedź 17:00
17  2017-04-30 LKS Olszanica LKS Czaszyn 17:00
18  2017-05-03 LKS IZDEBKI Juventus Poraż 15:00
18  2017-05-03 Pionier Średnia Wieś LKS Olszanica 17:00
18  2017-05-03 LKS Czaszyn LKS Pisarowce II 17:00
18  2017-05-03 Drewiarz Rzepedź LKS Odrzechowa 17:00
18  2017-05-03 Płowce Stróże Małe LKS "Nelson" Polańczyk 17:00
18  2017-05-03 LKS "Brzozovia" Brzozów Szarotka Nowosielce 17:00
18  2017-05-03 LKS "Orion" Pielnia Orkan Markowce 17:00
19  2017-05-07 LKS "Nelson" Polańczyk LKS IZDEBKI 16:30
19  2017-05-07 LKS "Orion" Pielnia Pionier Średnia Wieś 17:00
19  2017-05-07 Orkan Markowce LKS "Brzozovia" Brzozów 17:00
19  2017-05-07 Szarotka Nowosielce Płowce Stróże Małe 17:00
19  2017-05-07 Juventus Poraż Drewiarz Rzepedź 17:00
19  2017-05-07 LKS Odrzechowa LKS Czaszyn 17:00
19  2017-05-07 LKS Pisarowce II LKS Olszanica 17:00
20  2017-05-14 LKS IZDEBKI Szarotka Nowosielce 15:00
20  2017-05-14 Pionier Średnia Wieś LKS Pisarowce II 17:00
20  2017-05-14 LKS Olszanica LKS Odrzechowa 17:00
20  2017-05-14 LKS Czaszyn Juventus Poraż 17:00
20  2017-05-14 Drewiarz Rzepedź LKS "Nelson" Polańczyk 17:00
20  2017-05-14 Płowce Stróże Małe Orkan Markowce 17:00
20  2017-05-14 LKS "Brzozovia" Brzozów LKS "Orion" Pielnia 17:00
21  2017-05-21 Orkan Markowce LKS IZDEBKI 13:00
21  2017-05-21 LKS "Brzozovia" Brzozów Pionier Średnia Wieś 17:00
21  2017-05-21 LKS "Orion" Pielnia Płowce Stróże Małe 17:00
21  2017-05-21 Szarotka Nowosielce Drewiarz Rzepedź 17:00
21  2017-05-21 LKS "Nelson" Polańczyk LKS Czaszyn 17:00
21  2017-05-21 Juventus Poraż LKS Olszanica 17:00
21  2017-05-21 LKS Odrzechowa LKS Pisarowce II 17:00
22  2017-05-28 LKS IZDEBKI LKS "Orion" Pielnia 15:00
22  2017-05-28 Pionier Średnia Wieś LKS Odrzechowa 17:00
22  2017-05-28 LKS Pisarowce II Juventus Poraż 17:00
22  2017-05-28 LKS Olszanica LKS "Nelson" Polańczyk 17:00
22  2017-05-28 LKS Czaszyn Szarotka Nowosielce 17:00
22  2017-05-28 Drewiarz Rzepedź Orkan Markowce 17:00
22  2017-05-28 Płowce Stróże Małe LKS "Brzozovia" Brzozów 17:00
23  2017-06-04 LKS "Brzozovia" Brzozów LKS IZDEBKI 11:00
23  2017-06-04 Płowce Stróże Małe Pionier Średnia Wieś 17:00
23  2017-06-04 LKS "Orion" Pielnia Drewiarz Rzepedź 17:00
23  2017-06-04 Orkan Markowce LKS Czaszyn 17:00
23  2017-06-04 Szarotka Nowosielce LKS Olszanica 17:00
23  2017-06-04 LKS "Nelson" Polańczyk LKS Pisarowce II 17:00
23  2017-06-04 Juventus Poraż LKS Odrzechowa 17:00
24  2017-06-11 LKS IZDEBKI Płowce Stróże Małe 15:00
24  2017-06-11 Pionier Średnia Wieś Juventus Poraż 17:00
24  2017-06-11 LKS Odrzechowa LKS "Nelson" Polańczyk 17:00
24  2017-06-11 LKS Pisarowce II Szarotka Nowosielce 17:00
24  2017-06-11 LKS Olszanica Orkan Markowce 17:00
24  2017-06-11 LKS Czaszyn LKS "Orion" Pielnia 17:00
24  2017-06-11 Drewiarz Rzepedź LKS "Brzozovia" Brzozów 17:00
25  2017-06-18 LKS IZDEBKI Pionier Średnia Wieś 15:00
25  2017-06-18 Płowce Stróże Małe Drewiarz Rzepedź 17:00
25  2017-06-18 LKS "Brzozovia" Brzozów LKS Czaszyn 17:00
25  2017-06-18 LKS "Orion" Pielnia LKS Olszanica 17:00
25  2017-06-18 Orkan Markowce LKS Pisarowce II 17:00
25  2017-06-18 Szarotka Nowosielce LKS Odrzechowa 17:00
25  2017-06-18 LKS "Nelson" Polańczyk Juventus Poraż 17:00
26  2017-06-25 Drewiarz Rzepedź LKS IZDEBKI 13:00
26  2017-06-25 Pionier Średnia Wieś LKS "Nelson" Polańczyk 13:00
26  2017-06-25 Juventus Poraż Szarotka Nowosielce 13:00
26  2017-06-25 LKS Odrzechowa Orkan Markowce 13:00
26  2017-06-25 LKS Pisarowce II LKS "Orion" Pielnia 13:00
26  2017-06-25 LKS Olszanica LKS "Brzozovia" Brzozów 13:00
26  2017-06-25 LKS Czaszyn Płowce Stróże Małe 13:00

Najbliższe spotkanie

LKS OdrzechowaLKS IZDEBKI
LKS Odrzechowa   LKS IZDEBKI
2017-04-30, 12:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 17
LKS Odrzechowa - LKS IZDEBKI
Orkan Markowce - Pionier Średnia Wieś
Szarotka Nowosielce - LKS "Orion" Pielnia
LKS "Nelson" Polańczyk - LKS "Brzozovia" Brzozów
Juventus Poraż - Płowce Stróże Małe
LKS Pisarowce II - Drewiarz Rzepedź
LKS Olszanica - LKS Czaszyn

Statystyki drużyny