"Orze³" Ba¿anówka LKS IZDEBKI

LKS D³ugie 0:3 LKS Pisarowce
"Orze³" Ba¿anówka 3:3 LKS IZDEBKI

Aktualno¶ci

Gra³y nasze dru¿yny m³odzie¿owe....

• autor: Rafa³ Dobosz, 2016-09-05 11:29

Juniorzy starsi, juniorzy m³odsi, trampkarze oraz m³odzicy. Blisko setka dzieciaków trenuje i rozwija swoj± pi³karsk± pasjê w naszym Klubie. Ch³opcy to mieszkañcy Izdebek, Nozdrzca, Wary, Weso³ej, Siedlisk oraz Huty Porêby. Bêdziemy siê starali raz na jaki¶ czas kilka s³ów o nich napisaæ.

Pierwsi, bo ju¿ w pi±tek swoje spotkanie rozegrali m³odzicy. Nowo stworzona grupa bardzo dobrze poradzi³a sobie z dru¿yn± szkó³ki pi³karskiej ACTIV PRO Rymanów wygrywaj±c 6:1. Nasi najm³odsi wyst±pili w nastêpuj±cym sk³adzie:

Kacper Szerszeñ, Bartek Czaja- Szerszeñ  Adrian, Paraniak Kacper, D±browski Edmund, ¦l±czka Bart³omiej, Attou Sami, Barnik Wiktror (C), Barnik Ksawery, D±browski Rados³aw, D±browski Kacper, Jarema Jakub, Attou Karim, Duda Dawid, Duda Adam, Ku¶ Gabriel, Skórski Bart³omiej, Szuba Daniel, Or³owski Kamil

Juniorzy starsi w klasie okrêgowej podejmowali zespó³ B³êkitnych Jasienica Rosielna. Nasi reprezentanci po s³abym meczu zremisowali 1:1.

Równie¿ remisem swoje spotkanie zakoñczyli juniorzy m³odsi. Mecz jednak by³ bardziej dramatyczny i zakoñczy³ siê wynikiem 3:3.

Nowo powsta³a dru¿yna trampkarzy zap³aci³a frycowe w Jasionce. Mecz zakoñczy³ siê wynikiem 0:2. Trzymamy kciuki za naszym ch³opaków i ¿yczymy powodzenia w kolejnych meczach.

Autor: Tre¶æ:pozosta³o znaków:

Najbli¿sze spotkanie

W najbli¿szym czasie zespó³ nie rozgrywa ¿adnego spotkania.

Najbli¿sza kolejka

Najbli¿sza kolejka 14